Чеська

Для тих, у кого є книжковий варіант розмовника. Щоб скачати або прослухати медіа-файл, введіть номер теми і підтвердіть свій вибір

Чеська мова. Українсько-чеський розмовник

 

Українсько-чеський розмовник містить слова і фрази, які можуть стати у пригоді тим, хто має намір певний час перебувати в Чехії. Матеріал розподілено за розділами, які охоплюють практично весь спектр побутового спілкування. Зокрема, йдеться про перетин кордону і проходження митниці; пересування літаком, потягом, авто, міським транспортом; перебування у готелі, закладах харчування, гостях; пошук роботи; висловлювання почуттів тощо. Також є теми, що стосуються здоров’я, банківських послуг, телефонних розмов, покупок, відпочинку, житла та багатьох інших. Окрему увагу звернено на правильність вимови, а усі слова і фрази супроводжуються транскрипцією. Покращити сприйняття чеської мови на слух допоможуть аудіофайли з матеріалами на певну тематику.

Вся інформация міститься у mp3 файлах, розміщених на нашому сайті. Ці аудіофайли можна завантажити за спеціальним кодом який є в кожному примірнику розмовника.Розрахований на іноземців, вчителів, учнів, а також усіх, хто вивчає розмовну чеську та українську мову.

 


Чеська мова. Українсько-ческський розмовник

Формат 100 х 135 мм, Обкладинка - м`яка,

Сторінок - 320, ISBN 978-617-551-192-3